Letní akce 2017

Letní soustředění a letní taneční tábor

26.8. - 2.9.

RS Star Line - Svor u Nového Boru

Taneční tábor určen pro: děti z našich kurzů, kteří si v létě chtějí zatančit, zasportovat, ale nechtějí být členy soutěžních týmů.

Letní soustředění je povinné pro současné a budoucí členy soutěžních týmů, probíhá na něm příprava na soutěžní sezónu.

     Letní soustředění pořádáme již 19. rokem. V letošním roce po dlouhé době měníme místo a stěhujeme letní soustředění do Lužických hor.

     Ubytování ve Svoru u Nového Boru pod horou Klíč je zajištěno ve 2–6lůžkových pokojích v bungalovech a ve 4lůžkových chatkách s lůžkovinami,  do pokojů a chatek je zavedena elektrická energie.  Ve středisku je velká společenská místnost, která slouží jako jídelna, dále tělocvična s žíněnkami a žebřinami a další prostory na výuku tance. Tréninkové prostory budou doplněny venkovní zastřešenou stage /formou velkých stanů/. Areál je ozvučený a osvícený.

    Na tanečníky čeká strava 5x denně, pitný režim, společná doprava autobusem z Prahy, tréninky, soutěže, doplňkový program, koupání, táborák, tématická diskotéka, Cinema večery, výšlap na horu Klíč, minigolf, lezecká stěna a další.

    Soustředění bude organizačně rozděleno na dětské a juniorsko-dospělácké, každé bude mít jiný program a svého hlavního vedoucího. Děti budou mít k tančení i celotáborovou hru. Starší naopak program doplňěn více workshopy a samozřejmě pozdější večerku.

     Kolektiv trenérů, který s dětmi pracuje během celého roku bude doplněn trenéry a tanečními osobnosti z tanečního oboru. Jména trenérů budeme postupně doplňovat. Naše pozvání přijala pro letošní rok pro oblast disco dance například Lída Karlík Fišrová.

     Taneční tábor bude součástí soustředění - bude mít lehce upraven taneční program podle fyzičky účastníků.

     Přihlášky se vyplňují do 28.2. Dále již jen v případě volné kapacity. Přihláška je platná po obdržení zálohové platby. Na email Vám zašleme další instrukce. Cena pobytu je 4200,- pro tanečníky stávajích soutěžních týmů při přihlášení a platbě zálohy do 28.2. Při pozdějším přihlášení je cena 4500,- Kč /nezaručujeme účast na workshopech se zvanými lektory/. Pro nové členy s krátkodobým členstvím /jen po dobu akce/ je cena 4600,- Kč.

Termíny:

 • letní soustředění a letní taneční tábor

  26.08.–02.09.    RS Star line
  Svor, Česko

  Účast přihláškou: 4 500 Kč ( cena pro krátkodobé členy spolku: 4 600 Kč )
  Pedagogický a odborný personál:
  Trenéři
  Spolupráce při workshopech
  Hlavní vedoucí letního tábora
  Iva Bičišťová
  Zdravotník letního tábora
  , Karolína Kršková
  Zástupce hlavního vedoucího
  Ke stažení: