Letní akce 2018

Letní soustředění a letní taneční tábor

25.8. - 1.9. 2018

RS Star Line - Svor u Nového Boru

Letní soustředění je povinné pro současné a budoucí členy soutěžních týmů, probíhá na něm příprava na soutěžní sezónu.

     Letní soustředění pořádáme již 20. rokem. V letošním roce již podruhé v Lužických horách.

     Ubytování ve Svoru u Nového Boru pod horou Klíč je zajištěno ve 2–6lůžkových pokojích v bungalovech a ve 4lůžkových chatkách s lůžkovinami,  do pokojů a chatek je zavedena elektrická energie.  Ve středisku je velká společenská místnost, která slouží jako jídelna, dále tělocvična s žíněnkami a žebřinami a další prostory na výuku tance. Tréninkové prostory budou doplněny venkovní zastřešenou stage /formou velkých stanů/. Areál je ozvučený a osvícený, v noci s ostrahou.

    Na tanečníky čeká strava 6x denně, pitný režim, společná doprava autobusem z Prahy, tréninky, soutěže, doplňkový program, koupání, táborák, tématická diskotéka,  výšlap na horu Klíč, možno minigolf, lezecká stěna a další.

Taneční tábor je určen široké veřejnosti. Tančíme 2x 1,5 hodiny denně. Krom tance na programu hry, sport, zábava, výlety.

Taneční soustředění je určeno tanečníkům soutěžních týmů /včetně nováčků/, tančíme minimálně 4x denně a tréninky tance jsou doplněny taneční akrobacií, gymnastikou a sportovním program pro nabrání fyzičky.

     Přihlášky se vyplňují do 28.2. Dále jen v případě volné kapacity. Přihláška je platná po připsání zálohy na náš účet. Na email Vám zašleme další instrukce.

Cena pobytu:

4300,- Kč, cena pro soustředění pro tanečníky stávajích soutěžních týmů při přihlášení a připsání zálohy na náš účet do 28.2. Nutno mít do konce června 2018 vyřízené členství v soutěžních týmech pro školní rok 2018 - 19, jinak nebude tanečníkovi umožněn vstup na lekce s extérními lektory. Intenzivní taneční lekce. poznámka: tato cena nejde nastavit do přihlášky - informace pro členy budou na google nástěnce.

4600,- Kč, cena pro soustředění při pozdějším přihlášení a pro soutěžní nováčky na sezónu 2018 - 19. Nutno mít do konce června 2018 vyřízené členství v soutěžních týmech pro školní rok 2018 - 19, jinak nebude tanečníkovi umožněn vstup na lekce s extérními lektory. Intenzivní taneční lekce.

4150,- Kč, cena pro taneční tábor /součástí je krátkodobé členství, pouze po dobu akce. Rekreační taneční lekce.

Termíny:

  • Letní taneční tábor a soustředění 2018

    25.08.–01.09.    RS Star line v Lužických horách
    Svor u Nového Boru

    Účast přihláškou: