Přehled kurzů a týmů


ČísloTaneční kurzRozvrhCenaAkce
#11

ZŠ Campanus Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Pondělí 15:30—16:20
3 800 Kč (1 950 Kč)
#13

MŠ Nadýmač Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Čtvrtek 14:00—14:55
3 800 Kč (1 950 Kč)
#14

MŠ Anny Drabíkové Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Pondělí 16:00—17:00
3 800 Kč (1 950 Kč)
#15

MŠ Sluneční Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Středa 15:45—16:45
3 800 Kč (1 950 Kč)
#19

MŠ Sibřina Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Středa 14:00—15:00
3 800 Kč (1 950 Kč)
#75

sokolovna Dolní Počernice Street dance a hip hop / Děti / Soutěžní B

  • Pondělí 15:30—17:30
  • Středa 15:30—17:00
7 800 Kč +300 Kč
#996

ZŠ Campanus Street a disko show / Děti / Soutěžní B

  • Pondělí 16:30—18:00
  • Středa 17:30—19:00
7 800 Kč +300 Kč
#32

ZŠ Campanus Základní taneční průprava / Děti / Začátečníci

  • Úterý 15:15—16:15
3 800 Kč (1 950 Kč)
#33

ZŠ U Říčanského lesa Street a disko show / Děti / Soutěžní C

  • Středa 15:00—16:00
  • Úterý 17:00—19:00
8 000 Kč (4 000 Kč) +1 000 Kč
#33

Na Fialce Street a disko show / Děti / Soutěžní C

  • Středa 15:00—16:00
  • Úterý 17:00—19:00
8 000 Kč (4 000 Kč) +1 000 Kč
#34

ZŠ Mendelova Disco dance / Děti / Začátečníci

  • Čtvrtek 15:35—16:35
3 800 Kč (1 950 Kč)
#36

sokolovna Uhříněves Základní taneční průprava / Děti / Začátečníci

  • Pondělí 14:30—15:30
3 800 Kč (1 950 Kč) +300 Kč
#37

sokolovna Dolní Počernice Street dance a hip hop / Děti / Začátečníci

  • Pondělí 17:00—18:00
3 800 Kč (1 950 Kč)
#38

ZŠ Donovalská Disco dance / Děti / Začátečníci

  • Středa 17:00—18:00
3 800 Kč (1 950 Kč)
#60

sokolovna Uhříněves Street dance a hip hop / Dospěláci / taneční klub rodičů

  • Středa 20:00—21:30
4 200 Kč (2 200 Kč) +300 Kč
#72

sokolovna Uhříněves Street a disko show / Junioři / Soutěžní A

  • Pondělí 17:00—19:00
  • Čtvrtek 17:30—19:00
8 600 Kč +300 Kč
#72

ZŠ Campanus Street a disko show / Junioři / Soutěžní A

  • Pondělí 17:00—19:00
  • Čtvrtek 17:30—19:00
8 600 Kč +300 Kč
#73

sokolovna Uhříněves Street a disko show / Mini / Soutěžní A

  • Čtvrtek 14:00—15:00
  • Úterý 16:15—17:15
7 800 Kč +300 Kč
#73

ZŠ Campanus Street a disko show / Mini / Soutěžní A

  • Čtvrtek 14:00—15:00
  • Úterý 16:15—17:15
7 800 Kč +300 Kč
#74

sokolovna Uhříněves Disco dance / Děti / Soutěžní A

  • Pondělí 15:30—17:00
  • Čtvrtek 15:00—16:30
7 800 Kč +300 Kč
#101

MŠ Čentická, Újezd nad Lesy Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Čtvrtek 16:30—17:30
3 800 Kč (1 950 Kč)
#991

ZŠ Campanus Street a disko show / Děti / Soutěžní A

  • Úterý 17:30—19:00
  • Čtvrtek 16:00—17:30
7 800 Kč +300 Kč
#992

ZŠ Campanus Street a disko show / Junioři / Soutěžní A

  • Pondělí 18:00—19:30
  • Čtvrtek 17:30—19:30
8 600 Kč +300 Kč
#994

ZŠ Campanus Disco dance / Dospěláci / Soutěžní B

  • Pondělí 18:30—20:30
  • Čtvrtek 18:30—20:00
8 600 Kč +300 Kč
#998

ZŠ U Říčanského lesa Základní taneční průprava / Děti / Začátečníci

  • Středa 14:00—15:00
3 800 Kč (1 950 Kč)
#39

ZŠ Mikulova Základní taneční průprava / Děti / Začátečníci

  • Pondělí 14:30—15:30
3 800 Kč (1 950 Kč)
#41

ZŠ Jižní Street dance a hip hop / Děti / Začátečníci

  • Středa 16:00—17:00
3 800 Kč (1 950 Kč)
#995

sokolovna Uhříněves taneční gymnastická průprava a základy akrobacie / Mírně pokročilí

  • Středa 15:30—16:30
2 700 Kč (1 950 Kč)
#44

ZŠ Jižní Street dance a hip hop / "náctiletí" / Mírně pokročilí

  • Středa 17:00—18:00
3 800 Kč (1 950 Kč) +1 000 Kč
#802

ZŠ Campanus Contemporary, jazz dance / Junioři / Soutěžní A

  • Úterý 17:30—19:00
#12

MŠ Průhonice Základní taneční průprava / Školička / Začátečníci

  • Středa 15:30—16:30
3 800 Kč (1 950 Kč)
#999

ZŠ Campanus taneční gymnastická průprava a základy akrobacie / Děti / Klub / bez rozdílu

 
2 700 Kč
#801

ZŠ Campanus Disco dance / Junioři / Soutěžní A

  • Úterý 18:30—20:00
#99

Na Fialce Disco dance / Děti / Začátečníci

  • Úterý 16:00—17:00
#803

sokolovna Uhříněves Street dance a hip hop / Junioři / Soutěžní A

  • Středa 19:00—20:00
#42

ZŠ Campanus Mix / "náctiletí" / Klub / bez rozdílu

  • Pondělí 17:45—18:45
3 800 Kč (1 950 Kč)
#43

ZŠ Campanus taneční gymnastická průprava a základy akrobacie / mladší děti / Klub / bez rozdílu

(1 650 Kč)
#110

ZŠ Campanus Moje první tanečky s maminkou / Bejbátka / Začátečníci

 
3 800 Kč (1 950 Kč)
#111

ZŠ Campanus Dance for babies "Klokánci" / Klokánci / Klub / bez rozdílu

 
3 800 Kč (1 950 Kč)
ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782, Chodov, Praha 4
MŠ Nadýmač
Za Nadýmačem 927, Praha 22
MŠ Anny Drabíkové
Anny Drabíkové 536/2, Praha 11
MŠ Sluneční
Sluneční 1357/18, Praha 22
MŠ Sibřina
Říčanská 100, Sibřina
sokolovna Dolní Počernice
Dolní Počernice, Praha-Dolní Počernice, Česko
ZŠ U Říčanského lesa
Školní 2400/4, Říčany
Na Fialce
Mánesova 2530/3a, 251 01 Říčany, Česko
ZŠ Mendelova
Mendelova 550, Praha 11
sokolovna Uhříněves
K sokolovně 201, Praha 22
ZŠ Donovalská
Donovalská 420/4, Praha 11
MŠ Čentická, Újezd nad Lesy
Čentická ulice, Újezd nad Lesy
ZŠ Mikulova
Mikulova 1594, Praha
ZŠ Jižní
Jižní IV 1750/10, Praha 4 Spořilov
MŠ Průhonice
Ke školce 382,252 43 Průhonice