Trenéři

Hlavní trenér

http://www.atsdomino.cz/images/content/osoby/big/DSC9477_web.jpg

Iva Bičišťová


Narodila jsem se 11.3.1977. Už jako malá jsem na základní škole navštěvovala taneční kroužek. Během studia na gymnáziu jsem se začala věnovat práci lektora tanečního kroužku a vedoucí na táborech. Sbírala jsem první zkušenosti na tanečních soutěžích. 

Po složení maturitní zkoušky jsem odešla na pomaturitní studium sociálně-právní do Plzně, kde jsem založila skupinu Spider, kterou jsem po dvou letech předala Ivaně Pokorové, pod jejímž vedením skupina funguje i v současnosti. V průběhu studia jsem absolvovala roční praxi v mateřské školce. Moje první zaměstnání ovšem nemělo s vystudovaným oborem nic společného.

Táhlo mě to k tanci a do Prahy a zakotvila jsem na dva roky v agentuře Star-line. Se svým týmem jsem se tehdy poprvé zúčastnila mistrovství ČR /30. místo :-)/. Po dvou letech přišel zásadní zlom v mém životě: přišlo AT studio Domino a realizace mého dávného snu - taneční školy.

Již první rok jsme se probojovali do finále mistrovství ČR a pod naším vedením tančilo cca 300 tanečníků. Když se dnes po 15ti letech podívám zpět vidím nespočet choreografií, nespočet tanečníků, titulů, absolvování trenérského studia 2. třídy na fakultě Tělesné kultury v Olomouci a vybudovaný tým lektorů, kteří u nás v klubu povětšinou vyrostli. Prostě dřinu, která stojí za to!!! 

V současnosti v klubu připravuji soutěžní choreografie, pořádám náborové kurzy a věnuji se výuce nejmladších dětí a výchově a vedení mladších trenérů a asistentů. Připravuji ostatním podmínky pro práci s tanečníky.

Kromě tance jsem propadla mým dvěma psíkům Čoko a Cofee, se kterými se pokouším věnovat DOGDANCINGU. Krom toho relaxuji za objektivem fotoaparátu.

Moje motto:

Úspěch tvoří detaily!

Více informací

Asistenti