Simona Andersová

http://www.atsdomino.cz/images/content/osoby/big/sima2.jpg
Moje motto:

Když je ti smutno: tancuj! Tanec rozežene slzy. Když máš vztek: tancuj! Mysli jen na tanec a myšlenky na zlobu jsou pryč. Když je ti bezva, tak taky tancuj, aby ti bylo ještě líp!!!

Podrobněji:

Jmenuji se Simona Andersová a narodila jsem se v Plzni roku 1989. Studovala jsem na základní škole zaměřené na sport. Následně jsem na to navázala i na Střední škole prof. Švejrcara, kde jsem studovala obor pedagogické lyceum zaměřené také na sport. V současné době ukončuji magisterské vzdělání na pedagogické fakultě ZČU.

S tancem jsem začínala ve 12 letech v tanečním studiu Spider dance company. Od začátku jsem se věnovala streetovým tanečním stylům. V 16 letech jsem dostala první skupinu, kterou jsem trénovala. Byly to kurzy hip hopu. O rok později mi byla svěřena dětská výběrová skupina hip hopu. Tuto skupinu jsem trénovala až do roku 2013.

Postupem času jsem si přibrala k dětem skupinu juniorů, kterou jsem trénovala do konce mé taneční dráhy ve Spideru. Na poslední rok mého působení v Plzni jsem dostala ještě kategorii mini dětí. Jsem autorkou mnoha velkých formací (street dance, street show), ale v poslední době se zaměřuji také na malé skupiny nebo hip hopová dua.

Mé taneční úspěchy ve formaci – TS Spider:

2. místo – MČR 2011 – TSR – Freestyle

3. místo – MČR 2012 – TSR – Freestyle

1. místo – MČR 2014 – CDO – Show dance národní liga

Od září 2014 pracuji jako trenér hip hopové sekce v AT studio Domino a zároveň jako lektor tanečních kurzů a přípravek.