Tereza Hubscherová

http://www.atsdomino.cz/images/content/osoby/big/IMG_4276-kopie.jpg
Moje motto:

Everything to share. Nothing to prove.

V kalendáři mám:

Podrobněji:

Jmenuji se Tereza Hübscherová. Narodila jsem se 12.9.1996. Studovala jsem 8leté gymnázium Omská, ze kterého jsem přešla na taneční konzervatoř Duncan Centre. V současné době studuji na Karlově univerzitě sociologii a humanitní vědy.

Od malička jsem zpívala a hrála na klavír. Přes aerobic a gymnastiku jsem došla až k tanci. Začínala jsem v tanečním souboru Pop Balet, kde jsem patřila do výběrové skupiny. V roce 2009 jsem přešla do Domina. Od té doby jsem tančila sólo, duo, malou a samozřejmě velkou formaci. Momentálně tančím v taneční skupině Elements community.

Od roku 2011 jsem asistovala u sól, duet a formací. Od začátku působím na ZŠ Bronzová. Do “trenérského světa” mě uvedla Janča Doutnáčová, které jsem pomáhala s choreografií Takhle jednou v St. Tropez. Formace Touch of Pink, u které jsem asistovala Nice Plasové, se stala 2. vícemistrem ČR 2014 v národní lize. S Nikou jsme dále vytvořily choreografie Catch the pack nebo Party La Muerte. 

V sezóně 2014/15 jsem dostala možnost trénovat vlastní sólisty, dueta a malou formaci. V roce 2015 jsem absolvovala trenérskou zkoušku - lektor tanečních technik, disco dance, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Od téhož roku vedu vlastní tým. Mou první choreografií byl Puntíkatý Hafíkov.

Mezi největší úspěchy jako tanečníka počítám:

 • vícemistři Evropy 2011 s formací Love Game Mistři ČR TSR

 • Mistři ČR TSR a 2. vícemistři ČR CDO s formací Femme Fatale

 • 2. vícemistři ČR 2014 s malou formací DD The Girlzzz

Krom toho, že tu dělám to, co mi dělá radost, jsem tu našla i nejlepší přátelé. Ráda se ohlížím zpět za odvedenou prací, která nás posunuje vpřed, a jsem pyšná na pokroky, kterých mohu být součástí. Ať už se to týká dětí nebo přímo mně samotné.

ČísloTaneční kurzRozvrhCenaAkce
#992

ZŠ Campanus Street a disko show / Junioři / Soutěžní A

  • Pondělí 18:00—19:30
  • Čtvrtek 17:30—19:30
8 600 Kč +300 Kč