on line soutěž
on line soutěž
medaile
nadšení
Úspěchy našich tanečníků sezóny 2020 - 21
Tato sezóna proběhla na soutěžích on - line, 
i tak jsme soutěžili:

výsledky poslední soutěže: THE CROWN

  • 1.místo mini freestyle - Klárka a Kristýnka

  • 1.místo freestyle děti - Esťa a Natka

  • 1.místo junioři sólo profi - Jenny

  • 1.místo duo dospělí profi - Jenny a Nasťa

  • 1.místo duo hobby junioři - Anička a Kája

  • 2.místo mini sólo hobby - Kája H.

  • 2.místo děti sólo hobby - Andrejka S.

  • 2.místo děti duo profi - Anet a Anet

  • 2.místo freestyle děti - Anet a Anet

  • 3.místo mini sólo profi - Kája D.

  • 3.místo děti duo profi - Esťa a Rebča

  • 3.místo art sólo junioři profi - Jenny

  • 3.místo duo junioři profi - Ines a Majda

  • 4.místo mini duo hobby - Klárka a Kristýnka

  • 4.místo duo junioři profi - Andy a Laura

  • 5.místo děti sólo profi - Anetka D.

  • 6.místo děti sólo profi - Anetka M.

  • 8-9. místo junioři sólo profi - Majda

  • 10.místo junioři sólo profi - Ines

  • 12.místo junioři sólo profi - Vali

V on-line celorepublikové soutěži Czech dance Masters "Best song duo" obsadila dua:

  • Kristýnka a Klárka: 1. místo v mini

  • Anetka a Anetka: 2. místo v dětech

  • Esťa a Natka: 3. místo v dětech

Vyhlášení on-line soutěže Stodůlecká růže. A takto jsme si vedli:

  • 3. místo - mini dua - Kristýnka a Klárka

  • nejlepší náš mini sólista - Nikolka M. - 8. místodále - Kája H. 11., Kristýnka 12., Nikolka H. 13., Jenny a Eli 17.-18.

  • 3. místo - děti hobby - Esťadále Kája D. 10., Anička K. 15., Klárka 20.

  • Děti elite: Majda 27., Rebča a Anet M. 21. - 23., Anet. D. 26.

  • 6. finálové místo - děti elite duo - Anet a Anet, Vali a Klárka 8., Ester a Rebča 15.

  • Junioři hobby - Bára Š. 7.

  • 1. místo - junioři elite - Jenny, dále Zuza 21. - 22., Aňa N. 31.

  • 7. finálové místo - junioři el ite duo- Laura a Andy

  • 2. místo dospěláci Elite duo - Jenny a Nasťa

Výsledky pohárovky Česká lípa:

  • pidi solo: Nikolka Holubcová - 1.místo

  • mini hobby sólo: Kaja Herink - 6.místo

  • mini hobby duo: Kristýnka a Klárka - 3. místo

  • mini elite solo: Kaja Drtinová - 6.místo

  • děti solo: Malá Aneta - 7. Místo

  • děti duo: Rebča a Ester - 6. Místo

  • děti duo: Anetka a Anetkaalá - 1.místo

  • junioři sólo: Jenny Emiko - 1.místo

  • junioři duo: Holky Černý - 12.místo

  • junioři duo: Jenny a Nasťa - 1.místo

v soutěži Inferno:

  • Děti profi - 18 soupeřů

  • Ester Gašová 4.

  • Anetka Malá 8.

  • junioři profi - 18 soupeřů

  • Jenny Emiko - 1.

  • Majda Ungerová - 6.

  • duo děti profi - 11 soupeřů

  • 3. Anet Malá a Anetka Drtinová

  • 9. Esťa Gašová a Rebča Paulusová

  • duo junioři profi - 9 soupeřů

  • 4. Holky Černé

  • duo hvk profi - 5 soupeřů

  • 1. Jenny Emiko a Nasťa Bartula

Naši tanečníci se zúčastnili pohárové on-line soutěže "O rychnovský pohárek 2021"

Dovolte, abychom Vám představili výsledky:

- 2. místo kategorie mini disco - Kristýnka Mašková

- 2. místo kategorie děti disco - Anetka Malá

- 1. místo kategorie duo děti disco - Anetka Malá a Anetka Drtinová

- 1. místo kategorie junioři disco - Jenny Emiko

- 2. místo kategorie junioři disco - Majda Ungerová

- 1. místo kategorie junioři duo disco - Laura a Andy Černá

- 1. místo kategorie junioři duo disco - Esťa Gašová a Rebča Paulusová

- 2. místo kategorie junioři duo disco - Vali Hrušovská a Klárka Mixová

- 1. místo kategorie umělecká junioři - Jenny Emiko

atsdomino
atsdomino
atsdomino
shuffle
atsdomino
atsdomino
atsdomino
disco
sólo
disco dance
mini sólo
duo
taneční soutěže
sólový tanec
mini disco
tanec
art dance
tanec
nadšení
atsdomino
kámošky
205162329_10158017156400009_5999182716267899450_n.jpg
roztanci to
soutěž
duo
medaile
disco dance poza
shuffle
nejlepší
soutěžíme