top of page
atsdomino letní tábor
  • JSME TÝM, KTERÝ NEZKAZÍ ŽÁDNOU LEGRACI!

  • DOKÁŽEME TÁHNOUT ZA JEDEN PROVAZ!

  • PRÁCE S DĚTMI NÁS NAPLŇUJE A BAVÍ!

  • JSME STEJNĚ NALADĚNI A "PRAŠTĚNÍ"

  • VYMÝŠLÍME SPOUSTU LEGRACE A ZÁBAVY PRO DĚTI, SE KTERÝMI SI UŽÍVÁME KAŽDÝ TÁBOROVÝ DEN!

atsdomino letní tábor

Radmila Řezáčová - místopředseda spolku, manažerka letního tábora

atsdomino letní tábor

 

V dětství jsem každý rok strávila na táboře a od svých 18ti let každý rok jako vedoucí. Než se nastoupí do autobusu, je za tím kus práce, ale jakmile za Vámi zaklapne táborová brána - jste v jiném světě.

Pro mě je tábor to, na co se celý rok vzpomíná a těší se na další turnus a mým cílem je aby si stejný pocit z tábora odnesly i děti.

Jakub Galó - hlavní vedoucí letního tábora

atsdomino letní tábor

Pokaždé, když se mě někdo zeptá, proč vlastně dělám ty tábory, říkám jen, že mě to baví. Ve skutečnosti je za tím mnohem víc ...... Celý rok práce, plánovaní,  zařizování, aby pak celých 14 dní perfektně klaplo. Největší odměnou pro mě jsou děti, které nám na začátku brečely, že chtějí domů, že se jim stýská a po závěrečném promítíni fotek a "svíčkované" za námi chodí, opět pláčou, ale teď proto, že se jim bude stýskat po tomhle táboře. To je pro mě a i pro všechny vedoucí ta největší odměna, spokojené děti, které si těch 14 dní užily na 100% a těší se, až zase za rok uslyší ve škole poslední zvonění a budou vědet, že další den opět jedou s Dominem na tábor.

Jana Doutnáčová - zástupce hlavního vedoucího letního tábora

atsdomino letní tábor

Táborovým dítětem jsem už od malička. Na tábory jsem začala jezdit s rodiči už jako předškolačka, takže na celotáborových hrách jsem, dá se říct, doslova vyrostla. A jak šel čas a já se stávala starší, přehoupla jsem se z pozice dítěte nejprve na oddílovou vedoucí nejmladších dětí a nakonec na zástupce hlavního vedoucího.
Každé léto se těším, jak si po celoroční práci v kanceláři „dobiju baterky“ právě na dětském táboře. Prima parta vedoucích a šťastné děti, to je to, co mě na táborech baví! A vůbec nejlepší jsou ty spousty vzpomínek a zážitků, co si člověk každoročně z tábora odveze. Ty už vám totiž nikdy nikdo nevezme.

atsdomino letní tábor
atsdomino letní tábor
atsdomino letní tábor
atsdomino letní tábor
atsdomino letní tábor
atsdomino letní tábor
bottom of page